Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky jsou v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a s novelou zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a splňuje pravidla v souladu s danými zákony.

Pro vytvoření a správu webových stránek byl použit veřejně dostupný systém WordPress. Ten využívá pro popis informací značkovací jazyk HTML a pro popis vzhledu pak stylový předpis CSS. Obsah webu je dostupný a čitelný, informace jsou srozumitelné a přehledné, obsahové bloky jsou rozděleny do nadepsaných celků.

Informace prezentované v jiných formátech

Na webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové nebo hypertextové podobě. Nejčastější použitý formát pro sdělování takových informací je PDF. Tyto soubory umí zobrazit většina současných prohlížečů, případně je potřeba mít v počítači nainstalován některý z PDF prohlížečů, např. Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránce společnosti Adobe.

V některých případech jsou dokumenty zveřejněny ve formátu aplikací Microsoft Office. Jedná se především dokumenty s příponami DOCX, XLSX a PPTX či PPSX. Pro zobrazení jejich obsahu je třeba mít nainstalované jejich prohlížeče. Zdarma je můžete stáhnout na stránkách společnosti Microsoft. Zde jsou odkazy na prohlížeče formátů: DOCXXLSXPPTX a PPSX.

Kontakt na webmastera

Své případné náměty, postřehy či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webu či důvodnému podezření, že webová stránka nesplňuje požadavky výše uvedených paragrafů, můžete psát na adresu burgr.ladislav@gmail.com.